ERA-PACK klesl v žebříčku na 11. místo, s pořadatelstvím Chrudim opět neuspěla

FK ERA-PACK Chrudim má jakožto současný český mistr právo startovat v prestižní UEFA Champions League, která převzala oficiální název po předchozím UEFA Futsal Cupu. Vedení klubu se znovu snažilo o přidělení pořadatelství skupiny Main round, na rozdíl od předloňského úspěchu tentokrát bude cestovat na základní skupinu do zahraničí.

Futsalisté FK ERA-PACKu Chrudim po loňském sedmém místě po nepostupu do elitní fáze klesl na 11. příčku, přesto se ho bude týkat pavouk A, ve kterém ze čtyř týmů postoupí do další fáze tři nejlepší.

Co to vlastně znamená pro los Main round letošního ročníku Ligy mistrů? Chrudim půjde do losu ze třetího nejvýše nasazeného koše a v tuto chvíli je jasné, že ERA-PACK pocestuje buď do Srbska, Kosova či Slovinska.

Do čtyřčlenné skupiny bude k Chrudimi a pořadateli nalosován ještě jeden tým z elitního koše a dalších dvou. Složení košů si můžete prohlédnout v souhrnu níže.

RANKING 2018/2019 UEFA FUTSAL CUP

Rozdělení košů:

Koš 1 (pořadatelé): Ekonomac Kragujevac (Srbsko), Halle-Gooik (Belgie), Dobovec (Slovinsko), Feniks (Kosovo)

Koš 2: MFC Cherson (Ukrajina), Kremlin-Bicetre United (Francie)

Koš 3: Sibirjak Novosibirsk (Rusko), FK ERA-PACK Chrudim (Česko), LSM Lida (Bělorusko)

Koš 4: Benfica (Portugalsko), Kairat Almaty (Kazachstán), Györ (Maďarsko)

Koš 5: Inter Movistar (Španělsko), Sporting Lisabon (Portugalsko), TTG-Jugra Jugorsk (Rusko), Barcelona (Španělsko)

Los se uskuteční jako tradičně ve švýcarském Nyonu již ve čtvrtek 5. července od 14:15!

28.06.2018 | autor: Petr Dejnožka