Tvorba kádru pokračuje! Smlouva o dvě sezóny prodloužena s Davidem Drozdem

Tvorba kádru pokračuje! Smlouva o dvě sezóny prodloužena s Davidem Drozdem
Start nové sezóny se blíží velkou rychlostí. Zatímco netrpělivě vyhlížíme žebříček UEFA a los UEFA Champions League, vedení chrudimského klubu pokračuje ve stavbě kádru na následující sezónu. Po Pavlu Drozdovi se FK ERA-PACKu Chrudim upsal také jeho bratr David, kterého budeme v dresu současného vládce českého futsalu vídat minimálně další dvě sezóny.


David Drozd přišel do Chrudimi v mládežnických kategoriích spolu se svým bratrem Pavlem, odkud byli posláni na hostování do MADOSu Hradec Králové. Před dvěma lety si jej vedení Chrudimi stáhlo a začalo pod trenérem Condem zapracovávat do sestavy mužstva. Za dva roky stihl dva mistrovské tituly, zahrál si proti nejlepším týmům Evropy a propracoval se plně do národního týmu. Nyní bude jeho kariéra v Chrudimi pokračovat.

 

„David dostal hodně příležitostí v minulé sezóně a herně velmi vyrostl. Dnes patří k jedním ze základních kamenů našeho klubu a národního týmu. Inteligentně se pohybuje po hřišti, výrazně zlepšil hru do defenzívy a vždy to byl hráč s dobrou technikou. Musí se nadále zlepšovat tak, aby se z něj v budoucnu stal jeden z nejlepších futsalistů v Česku,“ popsal hru Davida Drozda chrudimský trenér Felipe Conde.

 

Statistiky Davida Drozda v minulé sezóně

základní část

22 zápasů, 14 gólů, 8 asistencí, 1 žlutá karta

play-off

9 zápasů, 1 gól, 4 asistence, 1 žlutá karta

 

26.06.2018 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier

VARTA futsal liga

Partner klubu