Novinky v mládežnických soutěžích: Juniorská liga bez skupin i Final Four

Novinky v mládežnických soutěžích: Juniorská liga bez skupin i Final Four
Dvě skupiny Juniorských lig hráčů do 17 a do 19 let? Závěrečné Final Four a bitvy o všechno? Zapomeňte! Před následujícím ročníkem přichází na řadu velké změny, rozhodne se již v přímé základní části, ve které všechny týmy sehrají s každým z patnácti soupeřů jedno utkání, a na samotném konci zvedne nejúspěšnější mužstvo nad hlavu mistrovský pohár.


Dva mládežnické týmy každoročně bojovaly o dvě postupová místa, která by jim zaručila místo v únorovém Final Four. Letos se musí soustředit na každé utkání, jakákoliv ztráta je totiž může stát přímo mistrovský titul. Ligový ročník 1. juniorské ligy U-17 a U-19 letos čítá šestnáct týmů, které v sedmi víkendových kolech zabojují o mistrovský primát.

 

Liga startuje o víkendu 24. a 25. listopadu, do konce roku se následně budou konat ještě další dva turnaje. Během ledna a února dojde na zbylá čtyři kola, mistři budou známi nejpozději o prvním únorovém víkendu. FK ERA-PACK Chrudim se bude o pořadatelství domácích turnajů dělit s týmem Nejzbachu Vysoké Mýto.

 

Účastníci 1. juniorské ligy U-17 a U-19 v sezóně 2018/2019

AC Sparta Praha

SK Slavia Praha

SK Olympik Mělník

FC Démoni Česká Lípa

Svarog FC Teplice

Gardenline Litoměřice

SK Olympik Mělník

SK Interobal Plzeň

FC Baník Chomutov

FC Rapid Ústí nad Labem

FK ERA-PACK Chrudim

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto

AC Gamaspol Jeseník

Atraps-Hombres Brno

FC Tango Hodonín

HELAS Brno

 

25.06.2018 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

VARTA futsal liga

Partner klubu