Pavla Drozda uvidíme v Chrudimi i v následujících dvou sezónách!

Na bratrskou dvojici Davida a Pavla Drozdovi jsme si v chrudimském týmu již zvykli a minimálně v jednom případě v tom budeme pokračovat. Na další dva roky totiž s chrudimským vedením smlouvu podepsal Pavel Drozd!

Pavel se v minulé sezóně hodně zlepšil. Ze začátku loňské sezóny předváděl velmi dobré výkony, postupem času ale ztratil prostor na hřišti kvůli našim taktickým variantám. Mým plánem je dát mu v následující sezóně více času ve hře, aby se z něj mohl stát komplexní hráč. Jako trenér musím najít, jak pro něj připravit pozici pro to, co dokáže. Vím, že je chytrý hráč, který i na tréninku ukazuje velký posun. Pro náš klub je velmi důležitým hráčem,“ popsal Pavla Drozda chrudimský kouč Felipe Conde.

Statistiky Pavla Drozda v uplynulé sezóně

základní část