Tajenka rozluštěna! Brazilec Max podepsal smlouvu na další dvě sezóny

Tajenka rozluštěna! Brazilec Max podepsal smlouvu na další dvě sezóny
Další splněný úkol si připsalo vedení FK ERA-PACKu Chrudim, které ve snaze udržet mistrovský kádr, prodloužilo smlouvu s dalším zahraničním hráčem. Po ostrostřelci Évertonovi a brankáři Litviněnkovi uvidíme v následujících dvou sezónách v dresu Chrudimi i oblíbence fanoušků – Maxe!


Čtyřiatřicetiletý Brazilec působí na východě Čech již od roku 2009 a v září zde odstartuje již devátou sezónu.

 

Brazilec Max si za své dlouhé působení v České republiky získal výraznou popularitu. Nejen, že je dlouhodobým tahounem ERA-PACKu Chrudim za mistrovskými tituly, naučil se i jazyk a se svojí rodinou se v Chrudimi zabydlel. A jeho štace zde nekončí. V roce 2009 přišel z Brazílie s trenérem Cacauem, jakožto první zahraniční hráči, kteří kdy chrudimský tým posílili a od té doby zde působí nepřerušeně.

 

V loňské sezóně Max nastřílel v základní části neuvěřitelných 39 gólů, dalších pět přidal v devíti zápasech vyřazovacích bojů. Svoji úctyhodnou statistiku bude moci rozvíjet, v průběhu května se s vedením chrudimského klubu dohodl na prodloužení kontraktu o další dva roky, to znamená minimálně do konce sezóny 2019/2020!

 

Na Maxe se tak můžeme během následujících zápasů i nadále těšit!

 

 

25.05.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu