Skvělá zpráva! Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky

Skvělá zpráva! Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky
Chrudimští fanoušci ještě ani pořádně nemohli vstřebat oslavy mistrovského titulu, vedení klubu však nelení a velmi rychle tvoří mužstvo pro následující sezónu. Krátce po konci předchozího ročníku přichází potvrzené první jméno. Na začátku února se k ERA-PACKu připojil Brazilec Éverton, který prokázal své kvality a byl zde spokojen, z čehož pramenilo prodloužení smlouvy na další dva roky!


Brazilec Éverton přišel do Chrudimi na přelomu ledna a února a hned velmi rychle zapadl do Condeho plánů. Již v prvním vystoupení v dresu ERA-PACKu se uvedl proti Plzni čtyřmi brankami a naznačil, že mu česká nejvyšší soutěž může sednout.

 

Éverton, celým jménem Éverton Ribeiro Fontoura, je, díky svým bohatým zkušenostem, pro hru Chrudimi velmi přínosný. Během své kariéry prošel řadou mužstev v Brazílii, zahrál si ale také v Číně a v roce 2014 přestoupil do hvězdného Kairatu Almaty, se kterým vyhrál například světový šampionát klubů a získal bronzové medaile v UEFA Futsal Cupu. Nyní dokázal vyhrát s týmem ERA-PACKu Chrudim titul ve VARTA futsal lize, tím však jeho počínání na českých palubovkách nekončí.

 

Krátce po zisku titulu se Éverton a vedení Chrudimi dohodli na prodloužení stávající smlouvy o další dva roky! To znamená, že brazilského futsalistu uvidíme v ERA-PACKu minimálně do konce sezóny 2019/2020!

 

„Éverton přišel do našeho týmu s cílem, aby ho doplnil přesně tak, jak jsme potřebovali. Je to střelec se skvělým zakončením z dálky. Po svém příjezdu se velmi rychle adaptoval a každým zápasem jeho výkony rostly. Nyní, když máme více času, se může přizpůsobit ještě v mnohem větším rozsahu. Věřím, že si hráč zaslouží uznání od klubu za to, jak se během krátkého působení předvedl. Jsem šťastný, že bude v týmu pokračovat. Chceme udržet kostru mistrovského týmu, aby mohla pokračovat v kvalitní práci,“ komentoval prodloužení Évertonovy smlouvy trenér Felipe Conde.06.05.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu