Prolistuj si poslední bulletin této sezóny!

Jsme optimisté a našemu týmu držíme palce ze všech sil. Proto jsme zvolili tento titulek, neb hráčům chrudimského klubu věříme, že dnes třetí finálovou výhrou sezónu ukončí.

Pošesté v této sezóně (zatím 4x liga, 1x pohár) nastoupí v pátek v podvečer futsalisté ERA-PACKu proti pražské Spartě. Všichni víme, že třetí finále při vedení našeho klubu 2:0 v sérii může znamenat tečku za sezónou, což si každý fanoušek východočeského klubu přeje. Nezapomeňte na netradiční čas výkopu a než vyrazíte za diváckým zážitkem, nalaďte se prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Nový bulletin vám ve své elektronické podobě nabízí řadu zajímavých informací. Tou stěžejní je ohlédnutí za průběhem zatím úspěšné finálové série, rozhovor s kapitánem týmu Lukášem Rešetárem a nechybí informace, že hlavními partnery dnešního utkání jsou společnosti VODNÍ ZDROJE EKOMONITOR spol. s r.o.AZ-PREZIP a.s. a e-shop VIVANTIS.CZDěkujeme za podporu!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Náš souboj třetího finále play-off VARTA futsal ligy proti AC Sparta Praha začíná v pátek 27.4.2018 v 17:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SPARTA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

27.04.2018 | autor: redakce