Partnerem TV utkání je e-shop VIVANTIS

Partnerem TV utkání je e-shop VIVANTIS
Jsme Vivantis. Jsme chrudimský e-shop, ve kterém najdete všechno, na co si jen vzpomenete. Od hlavy až k patě, od kabelky po parfém, od hodinek po ponožky, od světových i českých značek.


#bytsamsebou

 

Naším mottem je #bytsamsebou. Ve světě, kde můžete být kýmkoliv, je totiž krásné být sám sebou. Neřídíme se primárně trendy a módními vlnami. Snažíme se našim zákazníkům přinášet inspiraci, aby snadno našli přesně to, v čem se budou cítit dobře. Kromě samotných kousků na sebe u nás najdete i spoustu inspirace ve formě článků a pravidelných fashion stories. Hvězdou naší fashion story se můžete stát i vy, stačí se přihlásit.

 

Hlavou rodiny našich internetových obchodů je Vivantis.cz. Patří do ní ale také Hodinky.cz, Parfemy.czKrasa.cz, Sperky.cz a Prozdravi.cz. Stačí si vybrat z více jak 77 000 kousků, najít to, po čem vaše srdce touží a my vám balíček doručíme až do vašeho obývacího pokoje (nebo si ho můžete vyzvednout přímo v centru Chrudimi i v Praze).

 

A co ještě děláme? Baví nás čelit novým výzvám, podporujeme lokální akce, zajímavé příběhy i mladé umělce. Proto letos spatřil světlo světa první klip z vivantisí dílny, který jsme upekli se začínajícím chrudimským rapperem Progym.  

 

 

Půjdete do toho s námi?

 

Na internetovém trhu působíme od roku 2001 a už více než tři roky inspirujeme nejen naše české zákazníky, ale i slovenské a rumunské. Za těch pár let jsme ušli už pěknou cestu. Chtěli byste po ní kráčet s námi? Kromě krásných věcí nabízíme i zajímavá pracovní místa. Hledáme posily do našeho marketingového týmu, na IT, ale i na obchodní oddělení. Chystáme se expandovat i na další zahraniční trhy, neustále se rozrůstáme a modernizujeme. V roce 2017 jsme naši expedici rozšířili do třech hal, ve kterých v sezóně pracuje až 200 vivantisích hrdinů, kteří za rok odešlou okolo 650 000 balíčků.

 

Naše kanceláře najdete v centru Chrudimi, na Školním náměstí 14. Distribuční centrum sídlí na konci Chrudimi, na Pardubické 528.

 

 

Chcete se o nás dozvědět víc? Mrkněte se na Vivantis.cz, sledujte nás na Facebooku nebo na Instagramu.

 

 

27.04.2018 | autor: redakce

VARTA futsal liga

Partner klubu