Čtrnáctka na dosah! Odšpuntuje ERA-PACK mistrovské oslavy?

Čtrnáctka na dosah! Odšpuntuje ERA-PACK mistrovské oslavy?
Výsledky 2:1 a 3:0 přiblížily chrudimský ERA-PACK k obhajobě mistrovského titulu. Sezóna může být ukončena již v pátek, kdy bude třináctinásobný mistr chtít před vlastními fanoušky využít finálový mečbol a stát se tak staronovým mistrem VARTA futsal ligy!


Třetí finálové utkání startuje na chrudimské palubovce v pátek 27.4.2017 17:00! Duel bude v přímém přenosu vysílat televizní stanice ČT Sport, v případě potřeby je možné využít přenos v textové podobě na serveru onlajny.com.Výsledky finálové série:

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 2:1 (0:1)

Branky: 25. Slováček (Rešetár), 28. Rešetár (D. Drozd) – 12. Brahimi

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Rešetár, Slováček, Felipe.

AC Sparta Praha: Vahala – Levčík, Cupák, Angellot, Diego, Hájek, Marcelo, Brahimi, Sop, Pimpolho, Belej, Amadeu

 

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim 0:3 (0:0)

Branky: 24. Felipe (Max), 39. R. Mareš, 39. Rešetár (T. Koudelka)

AC Sparta Praha: Vahala (C) – Hájek, Brahimi, Amadeu, Marcelo, Fogaca, Kocourek, Belej, Levčík, Hora, Sop, Doležal

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, T. Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Rešetár (C), Slováček, Felipe

 

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Věřím, že další zápas přinese rozdílné vlastnosti. V prvních dvou utkáních se náš soupeř snažil využít našich chyb, hrál natěsno a bylo na nás, abychom se ujali iniciativy při hře dopředu. Většinu času jsme měli míč na sálovkách my. Myslím si, že v pátek uvidíme mnohem otevřenější zápas a vyrovnanější držení balonu, protože soupeře udrží ve hře pouze vítězství. Musíme zvolit jinou strategii a uvědomit si možné změny v soupeřově stylu. Zároveň máme na paměti důležitost utkání a vše věnujeme tomu, abychom v pátek odvedli kvalitní výkon.“

 

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): „Nejen já, ale my všichni se na zápas těšíme. Ukázali jsme v prvních dvou duelech, že jsme strašně blízko tomu, abychom Chrudim porazili. Myslím si, že naše prohry nebyly dané nějakou skvělou obranou Chrudimi, protože jsme si dokázali vytvořit v obou zápasech několik šancí, ale spíše je problém v nás. Nemáme chladnou a klidnou hlavu při finálním zakončení a nejsme úplně soustředění na to, na čem se domlouváme před zápasem a během týdne. Ve třetím zápase musíme být aktivnější směrem dopředu, zejména co se zakončení týče. Musíme své šance bezpodmínečně využít, jinak neuspějeme. Do Chrudimi přijedeme s maximální pokorou a úctou k soupeři a jeho síle, kterou moc dobře známe a uvědomujeme si ji. Nepřijedeme tam ale s panikou nebo s tím, že budeme hrát bezhlavě. Každý zápas je jiný. Chrudim má dva body, my nula. Budeme chtít hrát svou hru, být aktivnější směrem dopředu a zkusit dát více gólů, než soupeř. My tedy nyní musíme jít krok po kroku a nepřemýšlet, co bude dál a pokusit se dnes zvítězit.

 

Statistiky obou soupeřů v play-off

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

8 – 0 – 0

zápasová bilance

6 – 0 – 4

32:9

skóre

39:29

4 : 1,1

průměr gólů na zápas

3,9 : 2,9

3

čistá konta

0

6

žluté karty

13

0

červené karty

0

7:0 (Helas Brno)

nejvyšší vítězství

7:2 (Interobal Plzeň)

-

nejvyšší porážka

0:3 (FK ERA-PACK Chrudim)

 

Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

Lukáš Rešetár (12)

nejlepší střelec

Angellot (10)

Lukáš Rešetár (6)

nejvíce asistencí

Marcelo (7)

Lukáš Rešetár (18)

nejvíce bodů

Angellot (16)

Felipe (2)

žluté karty

Angellot, David Cupák (3)

-

červené karty

-

 

26.04.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu