Vzhůru pro finálový mečbol! Bitva Chrudimi se Spartou napíše druhé pokračování

Vzhůru pro finálový mečbol! Bitva Chrudimi se Spartou napíše druhé pokračování
Tři dny po prvním finálovém souboji v chrudimské sportovní hale se série mezi FK ERA-PACKem Chrudim a AC Spartou Praha přesouvá do hlavního města!


V Areně Sparta se v pondělí 23.4.2018 od 20:15 uskuteční druhý duel, který již může daleko více napovědět o tom, zda se Chrudim dočká obhajoby primátu a zisku čtrnáctého mistrovského titulu či se série bude zpět na východ Čech stěhovat za rovnovážného stavu.

 

Chrudimští pojedou do Prahy v kompletní sestavě, jejich soupeř se bude muset v zápase obejít bez klíčových hráčů – Angellota a Davida Cupáka, kteří po zisku třetí žluté karty budou muset jeden finálový mač absentovat.

 

Duel bude v přímém přenosu vysílat televizní stanice ČT Sport, v případě potřeby je možné využít přenos v textové podobě na serveru onlajny.com.


Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Očekávám další vyrovnaný zápas. Musíme napravit několik chyb z prvního utkání a dojít si pro vítězství jistějším způsobem. Chyby v úvodním duelu byly způsobeny, podle mě, ztrátou zápasového rytmu, protože jsme před finále čtrnáct dní nehráli utkání. Takže si myslím, že v odvetě předvedeme kvalitnější výkon. Je to další důležitý zápas a já jsem si jistý, že na hřišti necháme všechno!“

 

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): „Musíme navázat na první zápas, který ukázal, že můžeme hrát ještě lépe, než jsme hráli ve čtvrtfinále a v semifinále. Musíme se ale soustředit na lepší a účelnější zakončení a přidat větší důraz v soubojích. Myslím si, že velká návštěva našich fanoušků nám pomůže k ještě lepšímu výkonu. Věřím ve svůj tým a kolektiv. Kluci moc dobře vědí, že jména nebo jednotlivci zápasy nevyhrají. Důležitá je týmová práce a my v pondělí budeme muset být soudržní, tak jako opravdoví sparťanští válečníci, kteří se vždy mohli spolehnout na svého spolubojovníka po boku!“

 

Statistiky obou soupeřů v play-off

 

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

7 – 0 – 0

zápasová bilance

6 – 0 – 3

29:9

skóre

39:26

4,1 : 1,3

průměr gólů na zápas

4,3 : 2,9

2

čistá konta

0

5

žluté karty

13

0

červené karty

0

7:0 (Helas Brno)

nejvyšší vítězství

7:2 (Interobal Plzeň)

-

nejvyšší porážka

4:6 (Interobal Plzeň)

 

Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

Lukáš Rešetár (11)

nejlepší střelec

Angellot (10)

Lukáš Rešetár (6)

nejvíce asistencí

Marcelo (7)

Lukáš Rešetár (17)

nejvíce bodů

Angellot (16)

Lukáš Rešetár (1)

žluté karty

Angellot, David Cupák (3)

-

červené karty

-

 

 


22.04.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu