Vzhůru pro finálový mečbol! Bitva Chrudimi se Spartou napíše druhé pokračování :: FK ERA-PACK Chrudim

Vzhůru pro finálový mečbol! Bitva Chrudimi se Spartou napíše druhé pokračování

Tři dny po prvním finálovém souboji v chrudimské sportovní hale se série mezi FK ERA-PACKem Chrudim a AC Spartou Praha přesouvá do hlavního města!

V Areně Sparta se v pondělí 23.4.2018 od 20:15 uskuteční druhý duel, který již může daleko více napovědět o tom, zda se Chrudim dočká obhajoby primátu a zisku čtrnáctého mistrovského titulu či se série bude zpět na východ Čech stěhovat za rovnovážného stavu.

Chrudimští pojedou do Prahy v kompletní sestavě, jejich soupeř se bude muset v zápase obejít bez klíčových hráčů – Angellota a Davida Cupáka, kteří po zisku třetí žluté karty budou muset jeden finálový mač absentovat.

Duel bude v přímém přenosu vysílat televizní stanice ČT Sport, v případě potřeby je možné využít přenos v textové podobě na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Očekávám další vyrovnaný zápas. Musíme napravit několik chyb z prvního utkání a dojít si pro vítězství jistějším způsobem. Chyby v úvodním duelu byly způsobeny, podle mě, ztrátou zápasového rytmu, protože jsme před finále čtrnáct dní nehráli utkání. Takže si myslím, že v odvetě předvedeme kvalitnější výkon. Je to další důležitý zápas a já jsem si jistý, že na hřišti necháme všechno!“

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): „Musíme navázat na první zápas, který ukázal, že můžeme hrát ještě lépe, než jsme hráli ve čtvrtfinále a v semifinále. Musíme se ale soustředit na lepší a účelnější zakončení a přidat větší důraz v soubojích. Myslím si, že velká návštěva našich fanoušků nám pomůže k ještě lepšímu výkonu. Věřím ve svůj tým a kolektiv. Kluci moc dobře vědí, že jména nebo jednotlivci zápasy nevyhrají. Důležitá je týmová práce a my v pondělí budeme muset být soudržní, tak jako opravdoví sparťanští válečníci, kteří se vždy mohli spolehnout na svého spolubojovníka po boku!“

Statistiky obou soupeřů v play-off

Týmové statistiky

Angellot (16)

Lukáš Rešetár (1)