Bílá vlna se valí na Spartu! Pojeďte pomoci Chrudimi k druhému finálovému vítězství

Futsalisté Chrudimi mají na svém kontě úvodní finálovou výhru proti AC Sparta Praha, k cestě k vytouženému čtrnáctému titulu zbývají již jen dva kroky. První z nich může přijít právě na hřišti svého soupeře, kam vyrazí také početná skupina chrudimských fanoušků. Místa v autobuse v hojné míře ubývají, podpoř i Ty tvůj futsalový klub!

Odvetné utkání finálové série VARTA futsal ligy odstartuje ve Arena Sparta v pondělí 23. dubna ve 20:15 před kamerami České televize! Chrudimští fanoušci budou chtít na hřišti nepříjemného soupeře vytvořit pro své hráče domácí atmosféru, v současné době je přihlášeno třicet fanoušků a místa velmi rychle ubývají!

Pojeď fandit spolu s fandy ERA-PACKu! Sraz 23.04. v 17:20 hod. u haly odjezd v 17:30 hod. Proto s přihláškou neotálejte, kapacita je totiž omezená.

Jak se přihlásit na výjezd?
1) Napsat příspěvek na naši společnou FB stránku - "FANS FUTSAL CHRUDIM"
2) Pomocí e-mailu na adresu sindybad@centrum.cz či tel. 776 661 643

*** Neseď doma a pojeď podpořit ERA-PACK v cestě za čtrnáctým titulem! ***