Partnerem TV utkání je ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - LEGAL SERVICE s.r.o. – právo na vaší straně

Snahou naší advokátní kanceláře je poskytovat našim klientům komplexní právní servis té nejvyšší kvality. Od jednotlivců až po velké mezinárodní firmy, vždy se snažíme porozumět konkrétním požadavkům a co nejrychleji na ně reagovat. Diskrétnost, otevřenost, orientace v dané problematice a hledání cest pro nás nejsou jen prázdná slova.

Spolupracujeme s řadou partnerů, profesionálů v dalších oblastech souvisejících s realizací práva a dokážeme tak zajistit i velké projekty na klíč. Zajistíme také služby notáře, ověření podpisu nebo zastoupení v administrativních záležitostech. Zakládáme české i zahraniční firmy s veškerým servisem.

Rádi Vás přivítáme v naší kanceláři v Chrudimi a těším se na případné společné projekty. Věřím, že podaná ruka by měla být stále symbolem důvěry a závazku, v rámci kterého vykonáme maximum k Vaší spokojenosti.

Tým ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ – LEGAL SERVICE s.r.o.

Více informací naleznete na webové stránce www.advokatichrudim.cz.

20.04.2018 | autor: redakce