Prolistuj si zápasový bulletin a připrav se na podvečer!

První finále play-off je tady. Na východ Čech dorazí pražská Sparta a než se vypravíte do haly, zalistujte si naším zápasovým bulletinem!

První finále VARTA futsal ligy čeká na svůj úvodní hvizd a chrudimští futsalisté se opět mohou posunout blíž k zisku 14. ligového titulu. Protivníkem našeho celku je Sparta Praha a všichni dobře víte, že dnešním dnem začíná finálová série play-off! Nalaďte se prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Aktuální bulletin nabízí opět řadu zajímavých informací. A je obsáhlejší, než tiskovina, kterou obdržíte v hale. Ohlédli jsme se v něm za semifinálovou sérií, kterou naši hráči zvládli poměrem 3:0. Přehlédnout byste neměli infomraci o tom, že při finále probíhá soutěž o podepsaný dres Maxe a nevynechte povídání s trenérem Felipe Condem! Nechybí informace, že hlavními partnery dnešního utkání jsou realitní kancelář ERA ALL CREDIT s.r.o.ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ LEGAL SERVICE s.r.o. . Děkujeme!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Náš souboj 1. finále play-off VARTA futsal ligy proti AC Sparta Praha začíná v pátek 20.4.2018 v 18:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SPARTA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

20.04.2018 | autor: redakce