Ve finále budeme soutěžit o podepsaný dres Maxe!

Podepsaných dresů hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim jsme již rozdali mnoho, tím ale ještě nekončíme! Během finálové série dostanete možnost zasoutěžit si o dres nejdéle sloužícího brazilského hráče v dresu Chrudimi Maxe, který je chrudimským fanouškům během svého dlouholetého působení velmi známý.

Soutěž bude probíhat během finálové série. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu finálové série přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Maxe.

1. kolo             20.04.2018        FK ERA-PACK Chrudim – (1. finále)

2. kolo             27.04.2018        FK ERA-PACK Chrudim – (3. finále)

3. kolo             02.05.2018        FK ERA-PACK Chrudim – (případné 5. finále)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

18.04.2018 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková