Prolistuj si před večerní bitvou zápasový bulletin!

V sobotu večer hostí chrudimský ERA-PACK litoměřické Gardenline a než se vypravíte do haly (hraje se od 19:00!), můžete si prolistovat zápasový bulletin!

Dnes přišel den, kdy náš tým může rozhodnout o postupu do finále play-off VARTA futsal ligy! Soupeře chrudimského ERA-PACKu bude již potřetí v krátkém sledu Gardenline Litoměřice. A také dnes se mohou naši fanoušci naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Aktuální bulletin nabízí opět řadu zajímavých informací. Těžištěm jeho obsahu je pochopitelně probíhající semifinálová série, která je velmi vyrovnaná, ale v obou zápasech dokázal vyhrál chrudimský tým. Jistě vás zaujme rozhovor s naším kapitánem Lukášem Rešetárem. A neměli byste přehlédnout ani zmínku, že hlavním partnerem dnešního utkání je společnost VERAN s.r.o. Děkujeme!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Náš souboj 3. semifinále play-off VARTA futsal ligy proti Gardenline Litoměřice začíná v sobotu 7.4.2018 v 19:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - GARDENLINE LITOMĚŘICE V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

07.04.2018 | autor: redakce