Partnerem semifinálového utkání je společnost VERAN s.r.o.

Partnerem 3. utkání semifinále play-off FK ERA-PACK Chrudim - Gardenline Litoměřice je společnost VERAN s.r.o.

Firma VERAN s.r.o. nabízí ve svém kovobazaru výkup a prodej nářadí a nástrojů. V nabídce jsou vrtáky, frézy, výstružníky, soustružnické nože a další nástroje. Zakoupit zde můžete i spojovací materiál, ložiska, svařovací příslušenství, elektromotory, ochranné pomůcky a jiné. Zásoby prodávají v rozpětí 30 až 60% cen nových výrobků.

Činnosti společnosti a nabízené služby:

• výkup a prodej nářadí, nástrojů a dílenského vybavení
  • výkup a prodej nadnormativních a nepotřebných zásob
  • výkup a prodej hutního materiálu a betonářské oceli
  • výkup a prodej použitého strojního zařízení
  • výkup a zpracování kovového odpadu
  • provozování kontejnerové dopravy
  • ekologická likvidace autovraků
  • výkup a prodej elektromotorů

Dále vám společnost nabízí kontejnerovou dopravu, která je jednoduchým způsobem dopravy za minimální náklady a s vysokými manipulačními možnostmi. Možnost nakládky hydraulickou rukou, vhodné zejména na kovový odpad nebo odvoz nepojízdného autovraku určeného k likvidaci. Kontejnery jsou vhodné na přepravu sypkého materiálu, stavební sutě, kovového odpadu, dřeva, uhlí a dalších materiálů. Zajistíme uložení stavebních sutí a odpadu na skládkách.

Navíc je společnost VERAN s.r.o. oprávněným subjektem k přejímce autovraků. Doklad o ekologické likvidaci vystavíme bezplatně, Vaše vozidlo naložíme a odvezeme.

Další informace o společnosti VERAN s.r.o. naleznete na Facebooku či webových stránkách.

07.04.2018 | autor: Petr Dejnožka