ERA-PACK chce slavit postup do finále doma!

Vítěz základní části VARTA futsal ligy FK ERA-PACK Chrudim letí za ziskem čtrnáctého titulu v historii klubu. V play-off z prvních pěti utkání ani jednou neprohrál a ve třetím semifinále proti Gardenline Litoměřice si může zajistit účast ve finále celé soutěže!

Ve čtvrtfinále Chrudimští nejprve přehráli brněnský Helas 3:0 na zápasy, ke shodnému výsledku mají nakročeno i v semifinálové sérii s nepříjemnými Litoměřicemi. První utkání před kamerami České televize došlo po dramatickém závěru až do penaltového rozuzlení, druhý bod získali svěřenci trenéra Felipe Condeho již vítězstvím v řádné hrací době a doma tak budou chtít celou semifinálovou záležitost ukončit. Třetí semifinálové utkání startuje v chrudimské sportovní hale netradičně v sobotu 7. 4. 2018 od 19 hodin!

První dva zápasy série:

1. zápas

FK ERA-PACK Chrudim – Gardenline Litoměřice 5:4 po penaltách (1:0)

Branky: 5. Éverton (Max), 25. Éverton (Felipe), 27. Rešetár (Slováček), 40. Éverton, rozh. pen. Éverton – 23. Kovács (Záruba), 30. Rafael (Rodrigo), 35. Fabricio (Rafael), 39. Rafael

2. zápas

Gardenline Litoměřice – FK ERA-PACK Chrudim 2:4 (1:2)

Branky: 15. Záruba (Rafael), 21. Fabricio (Vavrek) – 14. Slováček (Rešetár), 18. Rešetár, 33. Rešetár (Felipe), 40. Rešetár

Gardenline Litoměřice: Vavrek – Rodrigo, Záruba, Fabricio, Hrdý, Two, Kovács, Rafael, Vagnao, Krok.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, M. Mareš, Max, Koudelka, D. Drozd, Doša, Rešetár, Slováček, Felipe.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Před třetím zápasem máme výhodu, ale nemůžeme relaxovat. Víme, že nás čeká další vyrovnané a velmi těžké utkání, a proto jsme se na něj pečlivě připravovali. Sérii rozhodují detaily, kvůli čemuž musíme být znovu stoprocentně připraveni. Věřím, že před vlastními fanoušky odvedeme kvalitní práci.“

Marek Kopecký (trenér Gardenline Litoměřice): „Očekávám stejné zápasy jako předchozí dva. Bude se hrát vyrovnaná bitva. My se o výhru porveme. Chrudim je sice v psychické výhodě a vede dva-nula na zápasy, ale my nemáme co ztratit. Pojedeme do Chrudimi odehrát zápas na sto procent. Vím, že série může skončit. Chrudim je sice doma silná, ale dokázali jsme si ve všech vzájemných zápasech sezony, že se s nimi dá hrát. Vždy rozhodovaly maličkosti a někdy i štěstí. Doufáme, že se štěstí nyní přikloní na naši stranu. Pokud se vyvarujeme chyb, kterých jsme se dopustili ve druhém zápase, tak můžeme sérii zdramatizovat a v sobotu vyhrát.“

Statistiky obou soupeřů v play-off

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.