Semifinálový boj pokračuje v Lovosicích, získá obhájce druhý bod?

První velkolepá bitva, která se rozhodovala až při pokutových kopech, přiřkla úvodní bod na stranu Chrudimi, v aprílový den dojde k odvetě. V hale v Lovosicích se domácí Gardenline pokusí o srovnání stavu.

Utkání startuje v Lovosicích v neděli 1.4.2018 18 hodin, pokud nevyužijete výjezdu fanoušků je možné zápas sledovat na streamu na  livesporttv.cz či v textové podobě na onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Myslím si, že všechny zápasy série budou vyrovnané. Ve druhém zápase očekáváme ještě těžší utkání, než bylo to první. V něm jsme třicet minut hráli dobře, ale v poslední desetiminutovce vytvořili řadu chyb. Na jejich odstranění jsme během dvou dnů svědomitě pracovali. Musíme udržet úroveň naší hry na stejné hranici a být soustředění tak, abychom udělali vše potřebné pro druhé vítězství. Hrajeme proti kvalitnímu týmu a musíme předvést to nejlepší, co umíme.“

Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): Budeme se snažit zopakovat výkon z prvního zápasu. Samozřejmě jsme si rozebrali chyby, které jsme vytvořili a budeme se jich snažit vyvarovat, protože to rozhoduje zápasy. Jsme připravení na velmi těžký zápas, který nás opět čeká. Věřím, že přijde plná hala, která nám pomůže k důležitému vítězství. Očekávám znovu velmi kvalitní futsal.“

Statistiky obou soupeřů v play-off

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.