Bulletin k prvnímu semifinálovému utkání proti Gardenline

Fanoušci se konečně dočkali, semifinále VARTA futsal ligy dnes začíná. Ještě než se vydáte do haly, můžete si s předstihem prolistovat náš zápasový bulletin!

Velká semifinálová série play-off VARTA futsal ligy právě začíná! V boji o postup do finále se proti futsalistům chrudimského ERA-PACKu postaví celek Gardenline Litoměřice, jeden z nejlepších týmů české ligy. I před prvním důležitým zápasem celé série se mohou naši fanoušci podívat na zápasový bulletin v "listovací" podobě! Snad z jeho prohlížení pochopíte, že dnes se bude hrát veledůležitý zápas a přijdete podpořit naše hráče.

Aktuální bulletin nabízí řadu zajímavých informací. Můžete se podívat na bilanci obou soupeřů v letošní play-off, dozvíte se názory trenérů obou stran. Pochopitelné je i ohlédnutí za čtvrtfinálovou sérií proti Helasu Brno. A protože náš klub hodně dbá na práci s mládeží, najdete zde nejen fotky z jarního kempu mládeže, ale také informaci o tom, že již nyní je možné přihlásit svého potomka do letního futsalového kempu.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Náš souboj 1. semifinále play-off VARTA futsal ligy proti Gardenline Litoměřice začíná ve středu 28.3.2018 ve 20:15 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - GARDENLINE LITOMĚŘICE V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

28.03.2018 | autor: redakce | redakce