Semifinále s Litoměřicemi odstartuje před kamerami ČT!

Další krok v cestě za čtrnáctým mistrovským titulem v dějinách FK ERA-PACKu Chrudim je tu. Futsalisté Chrudimi vyzvou v rámci semifinálové série nepříjemný celek Gardenline Litoměřice, který se pyšní vynikající sérií, protože od začátku letošního kalendářního roku ještě, stejně jako chrudimský tým, nepoznal pachuť porážky. A co víc, naposledy Gardenline prohrály 24. listopadu právě s týmem trenéra Felipe Condeho.

První utkání semifinále série mezi FK ERA-PACKem Chrudim a Gardenline Litoměřice startuje netradičně ve středu 28. března krátce po 20. hodině večerní. Pokud se nedostanete do chrudimské sportovní haly, utkání můžete sledovat přímým přenosem na kanálu ČT Sport či v textovém přenosu na serveru onlajny.com!

Vzájemné zápasy letošní sezóny:

FK ERA-PACK Chrudim – Gardenline Litoměřice 4:1 (1:1)

Branky: 17. Max (Felipe), 24. Sorokin (Max), 36. D. Drozd, 40. Max – 11. Krok (Vavrek)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Felipe, R. Mareš, Michal Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Slováček

Gardenline Litoměřice: Vavrek – Rodrigo, Záruba, Zapletal, Hrdý, Kovács, Vagnao, Krok, Macháček, Tichý, Douglas Graciano

Gardenline Litoměřice – FK ERA-PACK Chrudim 2:2 (0:0)

Branky: 29. Fabricio (Kovács), 30. Vagnao (Krok) – 32. Max (Rešetár), 38. Rešetár (Max)

Gardenline Litoměřice: Kubíček – Rodrigo, Záruba, Fabricio, Hrdý, Two, Kovács (C), Rafael, Vagnao, Krok.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár (C), Slováček.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Moc dobře víme, že nás s Litoměřicemi čeká velmi těžká série. Jsme ale sebejistí v tom, co děláme a chceme odvést naši nejlepší práci. První zápas hrajeme doma a věříme ve velkou podporu našich fanoušků.“

Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): „Favorit v této sérii je jasný. Chrudim má kvalitu, kterou potvrzovala celou sezónu a také v prvním kole play-off. My ale pracujeme velmi dobře a budeme se snažit odehrát zápas minimálně tak dobře jako poslední kolo. A když to zvládneme, tak si myslím, že máme šanci na úspěch.“

Statistiky obou soupeřů v play-off

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.