Startují přihlášky na letní kempy!

Již třetím rokem vedení futsalového klubu FK ERA-PACKu Chrudim pořádá pro mladé talenty futsalové kempy, další příležitost přijde o velkých letních prázdninách, konkrétně v měsíci červenci a srpnu. Již nyní máte možnost se na vybrané termíny přihlásit!

O letních prázdninách chceme navázat na úspěšné, letní futsalové kempy z minulého roku. Hlavní náplní kempu budou tréninkové jednotky, výuka angličtiny, výlet a další doprovodné činnosti. Mimo jiné i letos budeme ve spolupráci s IGS Agency, z.s. pokračovat ve výuce zdravovědy a první pomoci.

Garanty futsalového kempu jsou profesionální futsalisté FK ERA-PACK Chrudim Michal a Roman Marešovi.

Přihlášku na letní kemp naleznete zde.

Tréninkový komplet pro všechny účastníky!

V ceně kempu je zahrnut tréninkový komplet (dres, trenky, štuplny), který koresponduje s aktuálním vybavením hráčů A-týmu. Tento komplet si každý účastník po skončení kempu bude moci odnést na památku domů.

16. 7. 2018 – 20. 7. 2018

30. 7. 2018 – 3. 8. 2018

13. 8. 2018 – 17. 8. 2018

celý týden:

1.880,- Kč (se spaním)

1.400,- Kč (bez spaní)

jednotlivé dny:

400,- Kč/den (se spaním)

280,- Kč/den (bez spaní)

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu (pokud ho již člen nezaplatil při březnovém kempu).

Minimální počet účastníků kempu je 20 a maximální počet účastníků 34, se svými přihláškami tedy rozhodně neotálejte!

25.03.2018 | autor: Ondřej Bartušek | foto: Ivana Hošková