První mečbol před vlastními fanoušky! Chrudim chce sérii ukončit

Futsalisté Chrudimi zvládli ve středu druhé vystoupení ve vyřazovacích bojích, v Brně zvítězili 5:1 a jsou krůček od postupu do semifinále. Svěřenci trenéra Felipe Condeho se z postupu mohou radovat před vlastními fanoušky a v nejkratší možné době si tak zajistit účast mezi čtyřmi nejlepšími týmy VARTA futsal ligy.

Třetí utkání čtvrtfinálové série mezi FK ERA-PACKem Chrudim a Helasem Brno startuje v pátek 23. března úderem 20 hodiny večerní. Pokud se nedostanete do chrudimské sportovní haly, utkání můžete sledovat v komentovaném přenosu na serveru onlajny.com!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Tento zápas pro nás může znamenat postup do semifinále. Z toho důvodu se totálně soustředíme na dosažení našeho cíle a nic jiného než vítězství nás prostě nezajímá.“

Vojtěch Cupák (Helas Brno): „Poslední zápas sezóny si pojedeme do Chrudimi užít a zahrát si futsal. Doufám, že to herně bude vypadat minimálně, jak poslední dva zápasy. Chrudim je velký favorit a bylo by velkým překvapením, kdyby už teď v pátek neslavila postup do semifinále.“

Statistiky obou soupeřů v play-off

Týmové statistiky

Jiří Mužík (1)

Lukáš Rešetár (7)