Pro druhý čtvrtfinálový bod zamíří chrudimští futsalisté do Brna

Čtvrtfinálová série mezi FK ERA-PACKem Chrudim a týmem Helasu Brno napíše své druhé pokračování. Úvodní zápas skončil hladkým vítězstvím chrudimského týmu, brankář Litviněnko vychytal čisté konto a společně s hattrickem Lukáše Rešetára tím zavelel k první výhře. Jak varuje chrudimský kouč, druhý krok bude náročnější a bude zajímavé sledovat, jak se bude duel v brněnské hale Vodova vyvíjet.

Sledujte druhé čtvrtfinálové střetnutí Chrudimi proti Brnu, startuje se ve středu 21. března ve 20 hodin. Průběh zápasu je možné sledovat na serveru onlajny.com.

Připomenutí úvodního zápasu

FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno 7:0 (4:0)

Branky: 9. Presl (vla.), 11. Rešetár (Éverton), 19. Rešetár (Max), 20. D. Drozd (Koudelka), 26. Sorokin (Max), 26. Max (Sorokin), 40. Rešetár (Éverton)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, D. Drozd, P. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár (C), Slováček

Helas Brno: Kubica (21. Konečný) – Milošic (C), Šarközy, Ovčačík, Mužík, Lidmila, Klimeš, Presl, Doubravský, Poul

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Na druhý zápas jsme se pečlivě připravovali a chceme odvést to nejlepší, co umíme. Víme, že druhý bod ze hřiště soupeře je pro nás velmi důležitý. Chceme v zápase vylepšit některé detaily, které mohou být rozhodující. Očekáváme těžký zápas, ale věříme, že odvedeme dobrou práci a zvítězíme.“

David Presl (Helas Brno): „První zápas na půdě Chrudimi jsme prohráli 0:7. Výsledek hovoří za vše, ale herně jsme určitě nepropadli. Bohužel jsme nezvládli poslední dvouminutovku prvního poločasu a dostali v ní dva góly. Do té doby jsme Chrudim potrápili a vytvořili si spoustu gólových situací, jenže Chrudim má fantastického Litviněnka. Na středeční domácí zápas se musíme vyvarovat zbytečných chyb, protože Chrudim každou naši chybu trestá gólem.“

20.03.2018 | autor: Petr Dejnožka