Bulletin k prvnímu čtvrtfinálovému utkání proti Helasu

Bulletin k prvnímu čtvrtfinálovému utkání proti Helasu
V pátek večer nás čeká první utkání play-off této sezóny. Jistě již víte, že naším protivníkem bude brněnský Helas a ještě než duel začne, můžete si prolistovat zápasový bulletin!


Play-off je konečně tady a přichází seérie zápasů, které rozhodnou o mistrovském titulu. Soupeřem našeho týmu je Helas Brno, po základní části ligy osmý tým tabulky. A i tentokrát nabízíme našim fanouškům  zápasový bulletin v "listovací" podobě! Doufáme, že se bude podílet na tom, že se rozhodnete přijít naše hráče podpořit přímo na tribunu naší haly. 

 

I aktuální bulletin nabízí řadu zajímavých informací. Jsme rádi především za to, že se nám podařilo zachytit na několika fotografiích Ivany Hoškové atmosféru dětského Futsal Campu, který v chrudimské hale probíhal od pondělí do dnešního dne. V bulletinu se ale také ohlédneme za 22. ligovým kolem, kdy jsme remizovali 2:2 s Litoměřicemi, k přečtení doporučujeme především rozhovor s trenérem Felipe Condem. Ale informací je v našem bulletinu, který je znovu obsáhlejší, než zápasová tištěná verze, daleko víc!


Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Náš souboj 1. čtvrtfinále play-off VARTA futsal ligy proti Helasu Brno začíná v pátek 16.3.2018 ve 20:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale! 

 

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - HELAS BRNO V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

-

16.03.2018 | autor: redakce

VARTA futsal liga

Partner klubu