Startuje soutěž o podepsaný dres Matěje Slováčka!

Podepsaných dresů hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim jsme již rozdali mnoho, tím ale rozhodně nekončíme! Ve čtvrtfinále dostanete možnost zasoutěžit si o dres českého reprezentanta Matěje Slováčka, který je chrudimským fanouškům během svého dlouholetého působení velmi známý.

Soutěž bude probíhat během čtvrtfinálové a v případě postupu i semifinálové série. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu semifinálové série (v případě postupu) přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Matěje Slováčka.

1. kolo             16.3.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno (1. čtvrtfinále)

2. kolo             23.3.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno (3. čtvrtfinále)

3. kolo             27.3.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno (případné 5. čtvrtfinále)

4. kolo             ???                   FK ERA-PACK Chrudim – soupeř neznámý (případné 1. semifinále)

5. kolo             ???                   FK ERA-PACK Chrudim – soupeř neznámý (případné 3. semifinále)

6. kolo             ???                   FK ERA-PACK Chrudim – soupeř neznámý (případné 5. semifinále)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

16.03.2018 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková