Na závěr základní části míří Condeho družina do Litoměřic

Po duelu s pražskou Spartou čeká chrudimské futsalisty na závěr základní části další pořádný oříšek. ERA-PACK zajíždí na hřiště do Litoměřic, kde se potká s výrazně posíleným výběrem Gardenline, který v roce 2018 ještě nepoznal pachuť porážky a zejména v posledních kolech dosahuje skvělých výsledků.

Bitva, která napoví o tom, jak jsou oba celky připraveny na play-off, odstartuje před kamerami Livesporttvpátek 9.3.2018 přesně ve 20:00! Kromě streamu můžete zápas sledovat v textovém komentáři na serveru onlajny.com.

První utkání v sezóně

FK ERA-PACK Chrudim – Gardenline Litoměřice 4:1 (1:1)

Branky: 17. Max (Felipe), 24. Sorokin (Max), 36. D. Drozd, 40. Max – 11. Krok (Vavrek)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Felipe, R. Mareš, Michal Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Slováček

Gardenline Litoměřice: Vavrek – Rodrigo, Záruba, Zapletal, Hrdý, Kovács, Vagnao, Krok, Macháček, Tichý, Douglas Graciano

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Je těžké něco říci o zápase, když víme, co vše se stalo za poslední týden. Bohužel tím vším nejvíce trpí jméno české ligy. Utkání budeme brát jako trénink situací před play-off a budeme chtít dostat některé hráče do tempa. Čeká nás skvělý tým a musíme využít této příležitost a vzít si ze zápasu to nejlepší, co nám následně pomůže v budoucnu. Pochopitelně si pojedeme pro vítězství, ale v současné době je mnohem důležitější zapracovat na konkrétních herních činnostech.“

Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): „Zápas nám ukáže, jak na tom před play off jsme. Pracovali jsme velmi poctivě, abychom byli připravení právě na takový tým, jako je Chrudim. Určitě nebudeme v kompletním složení, ale i tak půjdeme na palubovku odevzdat maximum a uvidíme, na jaký výsledek to bude stačit.“

Ligové statistiky:

Max (50)

nejvíce bodů

Michal Kovács (24)

Matěj Slováček, Roman Mareš, Tomáš Koudelka (4)

žluté karty

Matheus (4)