Bulletin k utkání proti pražské Spartě

V úterý čeká chrudimské futsalisty prestižní televizní utkání proti Spartě Praha. Ještě před tím, než vyrazíte do haly, můžete se podívat na náš zápasový bulletin!

Televizní zápas je tady a s ním i další zápasový bulletin v "listovací" podobě! Už potřetí za sebou se chrudimský ERA-PACK představuje v domácím prostředí a v úterý 26. února 2018 přivítá pražskou Spartu. Význam tohoto duelu netřeba znovu obšírněji připomínat - střetnou se dva nejlepší týmy tabulka VARTA futsal liga.

Také tento bulletin nabízí několik řadu zajímavých informací. Nechybí ohlédnutí za pátečním utkáním proti České lípě, zaujmout vás může rozhovor s bratry Pavlem a Davidem Drozdovými, kteří jsou v nominaci na akademické mistrovství světa. A také si připomeneme v jakém termínu se bude konat tradiční jarní mládežnický kemp.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Nezapomeňte, že náš souboj 21. kola VARTA futsal ligy proti Spartě Praha začíná v úterý 26.2.2018 ve 20:15 hod. v MSH Chrudim

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SPARTA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

26.02.2018 | autor: redakce