Chrudim – Sparta: Předzvěst play-off v přímém přenosu České televize

První místo po základní části a tedy i nejvýhodnější pozici před play-off mají již chrudimští futsalisté jisté. Sparta Praha ztrácí na Chrudim osm bodů a o své místo již také přijít nemůže. Přesto to bude bitva na ostří nože! Hraje se o čest, o možnost vystrašit soupeře před důležitým play-off. Obě mužstva se na duel velmi pečlivě připravovala a diváci uvidí prvotřídní futsal na nejvyšší úrovni.

Předehrávka 21. kola VARTA futsal ligy mezi FK ERA-PACKem Chrudim a týmem AC Sparta Praha startuje v chrudimské sportovní hale netradičně v úterý 27.2.2018 a přímým přenosem utkání vysílá televizní stanice ČT sport. Případně můžete průběh utkání sledovat také v komentovaném přenosu na serveru onlajny.com.

První utkání v sezóně

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim 2:7 (0:2)

Branky: 32. Amadeu (Pimpolho), 33. Marcelo (pen.) – 17. R. Mareš (Max), 20. Max, 22. D. Drozd (Max), 26. Max, 29. Doša (Max), 33. Max, 38. Doša

AC Sparta Praha: Vahala – Hnízdil, Marcelo, Brahimi, Hájek, Gustavo, Belej (C), Pimpolho, Amadeu, Wilde, Hora, Diego

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Felipe, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár (C), Slováček

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Je před námi skvělé utkání. Dva silné týmy, špička ligy – jistota kvalitního zápasu. Obě mužstva mohou hrát uvolněně, protože mají umístění jisté, nicméně i tak bude utkání důležité, protože nikdo nechce prohrát. Věřím, že odvedeme kvalitní práci.“

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): „Minulé kolo rozhodlo o tom, že po základní části skončíme druzí a Chrudim první. V zápase tedy de facto půjde zejména o prestiž, protože v tabulce už výsledek nic neovlivní. Myslím, že to zápasu může jen prospět. Hráči nebudou do ničeho nuceni, dostanou volnost směrem dopředu a věřím, že si zápas užijí. Utkání je navíc v televizi a půjde o souboj dvou nejlepších týmu v republice, i proto musí zápas bavit, a to nejen naše hráče, ale i hráče soupeře a zejména diváky. “

Ligové statistiky:

Max (49)

nejvíce bodů

Marcelo (29)

Matěj Slováček, Roman Mareš, Tomáš Koudelka (4)

žluté karty

Pimpolho (6)