Bulletin k utkání proti České Lípě

V pátek večer hostíme v domácím prostředí soupeře z České Lípy. Věříme, že naši fanoušci nás opět podpoří přímo na tribuně chrudimské haly a opět jim s předstihem nabízíme zápasový bulletin v elektronické podobě.

Máme pro vás další zápasový bulletin v "listovací" podobě! Podruhé v řadě se chrudimský tým představuje v domácím prostředí v pátek 23. února 2018, kdy hostí Démony Česká Lípa, tedy tým, na jehož palubovce jsme v prvním vzájemném souboji této sezóny zvítězili vysoko 6:1. A i dnes bychom rádi připravili našim příznivcům gólové hody!

V aktuálním bulletinu se dozvíte řadu zajímavých informací, dnes dokonce na 14 stranách! Určitě vás potěší ohlédnutí za kanonádou do sítě Interobalu Plzeň, která rozjásala naše příznivce, hodně prostoru jsem tentokrát věnovali našim letním mládežnickým kempům, což jsou informace, které rozhodně nepřehlédněte! A připomínáme, že v bulletinu opět najdete informace o možnosti zakoupit si kalednář našeho týmu na rok 2018 od Roberta Vana. Prolistujte si tedy náš bulletin, který se váže k pátečnímu utkání.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Nezapomeňte, že náš souboj 20. kola VARTA futsal ligy proti Démonům Česká Lípa začíná v pátek 23.2.2018 ve 20:00 hod. v MSH Chrudim

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - DÉMONI ČESKÁ LÍPA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

23.02.2018 | autor: redakce