Jistota prvního místa na dosah! Rozjetý ERA-PACK přivítá Démony

Chrudimští futsalisté nabírají před vyřazovacími boji velkolepou formu, kterou v posledním případě odnesl třinácti góly plzeňský Interobal. Dalším soupeřem Chrudimi bude Česká Lípa, která bude v závěrečných třech kolech zběsile bojovat s Jeseníkem o záchranu. Chrudimským budou v utkání chybět Roman Mareš a Tomáš Koudelka, kteří budou stát pro čtyři žluté karty.

Garanci prvního místa ve VARTA futsal lize budou chtít hráči Chrudimi získat duelem s Démony na vlastním hřišti v pátek 23. února 2018 ve 20:00, průběh duelu můžete sledovat v textovém přenosu na serveru onlajny.com.

První utkání v sezóně

FC Démoni Česká Lípa – FK ERA-PACK Chrudim 1:6 (1:2)

Branky: 15. Fichtner – 4. Felipe (R. Mareš), 12. Koudelka (Sorokin), 29. D. Drozd (Koudelka), 31. Slováček (Sorokin), 34. P. Drozd (Slováček), 40. Slováček (Koudelka)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Bejda (C), Šafář, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Kořínek, Rott, Havlásek, Kotek

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský (21. Litviněnko) – Felipe, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Sorokin, Rešetár, Slováček

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Následující utkání má maximální důležitost, protože vítězství nám přinese jistotu prvního místa po základní části. Před jistou dobou jsme již začali přípravu na play-off, stále jsme ale mysleli na to nejdůležitější – udržet první místo a každou sérii v play-off tak začínat na domácím hřišti. Nyní přichází první možnost splnit dílčí cíl a věříme, že se nám to již v pátek podaří.“

Karel Kruliš (trenér Démoni Česká Lípa): „Jedme do Chrudimi kde bude velká kvalita,my chceme uhrát slušný vysledek aby jsme věděli že jsme na poslední dvě kola nachystaní se poprat o zachranu i když to bude nesmírně těžké.“

Ligové statistiky:

Max (44)

nejvíce bodů

Tomáš Fichtner (22)

Matěj Slováček, Roman Mareš, Tomáš Koudelka (4)

žluté karty

Ondřej Havrda (5)