Bulletin k utkání proti Interobalu Plzeň

Po reprezentační přestávce se do chrudimské haly vrací ligový futsal a ještě dřív, než usednete na tribunu a začnete fandit, nabízíme vám zápasový bulletin. V elektronické podobě o dvanácti stranách plných informací!

Zápasový bulletin v "listovací" podobě je opět tady. V pátek 16. února 2018 hostíme v domácí hale Interobal Plzeň, mimochodem jediného ligového soupeře, který nás v aktuální sezóně připravil o body, když jsme na jeho palubovce remizovali v televizním utkání 2:2. A tuto ztrátu budeme chtít západočechům zcela jistě vrátit!

V aktuálním bulletinu se dozvíte řadu zajímavých informací. Jistě vás uspokojí detaily k večernímu utkání, článek o nové chrudimské posile, nebo rozhovor s kapitánem Lukášem Rešetárem. Navíc upozorňujeme na informace o možnosti zakoupit si kalednář našeho týmu na rok 2018 od Roberta Vana. Prolistujte si tedy náš bulletin, který se váže k pátečnímu utkání.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že náš souboj 19. kola VARTA futsal ligy proti SK Interobal Plzeň začíná v pátek 16.2.2018 ve 20:00 hod. v MSH Chrudim

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - INTEROBAL PLZEŇ V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

16.02.2018 | autor: redakce | redakce