Sérii tří domácích zápasů odstartuje bitva s Plzní

Futsalisté Chrudimi mají před sebou tři únorová domácí vystoupení v řadě, hned na úvod je čeká soupeř se zvučným jménem.

V chrudimské sportovní hale totiž vyzvou aktuálně třetí tým VARTA futsal ligy z Plzně. Jednat se bude o duel lídra tabulky s týmem, který jediný dokázal sebrat v probíhajícím ročníku Chrudimi body,  Úvodní vzájemný zápas totiž skončil remízovým výsledkem.

Bitva prvního se třetím týmem tabulky odstartuje v Chrudimi v pátek 16. února 2018 ve 20:00 a její průběh můžete sledovat v textovém přenosu na serveru onlajny.com.

PRVNÍ UTKÁNÍ V SEZÓNĚ

SK Interobal Plzeň – FK ERA-PACK Chrudim 2:2 (1:0)
Branky: 19. Holý (pen.), 31. Křemen – 22. Felipe, 25. Koudelka (Slováček)
SK Interobal Plzeň: Němec (Klečka) – Rozboud, Slavík, Kasýk, Koc, Vnuk, Sláma, Štrajt, Havel, Abraham,
Štverák, Holý, Křemen
FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (Žďánský, Hlouš) – Felipe, Max, R. Mareš, M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár, Slováček

OHLASY Z KABINY:
Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Další zápas je pro nás nesmírně důležitý. Utkáme se s kvalitním soupeřem a doufám, že odvedeme dobrou práci. Musíme být soustředění, následující čtyři zápasy nám ukáží, jak dobře jsme připraveni na play-off.“

David Frič (trenér Interobal Plzeň): „Očekáváme velmi těžký zápas proti nejlepšímu českému klubu posledního desetiletí. Utkání bereme jako velmi kvalitní přípravu na play-off a možnost otestovat více hráčů. V nás neprospěch hrají karty a zranění, kterých teď nemáme úplně málo, ale máme široký kádr a musíme se s tím vypořádat.“

Ligové statistiky:

Tomáš Vnuk (46)

Matěj Slováček (4)

žluté karty

Jan Havel, Tomáš Vnuk (4)

červené karty

Jan Havel (1)