Nejúspěšnější sportovec Chrudimska 2017: A-tým obhájil primát, junioři bronzoví

Ve středu 24. ledna od 18 hodin se v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi uskutečnilo vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce Chrudimska 2017, v jehož nominaci se nacházela i řada členů chrudimského futsalového klubu. Z umístění v elitní trojici se v kategorii dospělých radoval A-tým FK ERA-PACKu Chrudimi a v kategorii mládežnických kolektivů tým Chrudimi do 19 let.

Opět po roce A-tým FK ERA-PACKu Chrudim nenašel mezi kolektivy konkurenci. Třináctinásobný mistr nejvyšší futsalové soutěže i v loňském ročníku potvrdil svoji dominanci a první místo si bezesporu zasloužil. Uznání patří i juniorce Chrudimi, která v únoru loňského roku dokázala ve Final Four proniknout až do finále, kde nakonec podlehla Olympiku Mělník. Druhé místo v republice týmu U-19 nakonec stačilo na třetí pozici v kategorií mládežnických kolektivů.

Umístění zástupců FK ERA-PACKu Chrudim:

dospělé kolektivy

1. místo           FK ERA-PACK Chrudim (třináctinásobný mistr ČR ve futsalu)

mládežnické kolektivy

3. místo           FK ERA-PACK Chrudim U-19 (mistr ČR ze sezóny 2015/2016)

26.01.2018 | autor: Petr Dejnožka