Před utkáním se Slavií si prohlédni zápasový bulletin!

Před utkáním se Slavií si prohlédni zápasový bulletin!
V pátek večer náš tým nastoupí proti pražské Slavii v repríze loňského ligového finále. Půjde o souboj atraktivní a i proto vám nabízíme zápasový bulletin s předstihem, v elektronické podobě.


Utkání proti Slavii zahajuje sérii atraktivních utkání, která čekají chrudimský tým v závěru základní části sezóny. Tentokrát na naši domácí palubovku přijíždí pražská Slavia. A i tentokrát vám nabízíme zápasový bulletin v "listovací" podobě

 

V aktuálním bulletinu na vás znovu čeká slušná porce zajímavých informací. Ohlédnete se s námi za minulým zápasem proti Mělníku, přečtete si článek o tom, že náš klub bude mít svého zástupce na blížícím se mistrovství Evropy a zajímavé pro vás jistě bude článek, který vám přiblíží jak si vedou juniorské týmy krátce před koncem základní části svých soutěží. Prolistujte si tedy náš bulletin, který se váže k pátečnímu utkání. 


Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že náš souboj 17. kola VARTA futsal ligy proti SK Slavia Praha začíná v pátek 19.1.2018 ve 20:00 hod. v chrudimské městské sportovní hale

 

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SLAVIA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

 


19.01.2018 | autor: redakce

VARTA futsal liga

Partner klubu