Před reprezentační pauzou uvidíme reprízu loňského finále proti Slavii

Futsalisté Chrudimi jsou před reprezentační pauzou, která přinese mimo jiné evropský šampionát ve Slovinsku, ve skvělé formě, kterou v posledním případě odnesl Mělník. Dalším soupeřem, který se v Chrudimi představí, bude Slavia Praha, která nezažívá zrovna nejlepší období a v tabulce jí patří až sedmá příčka. Utkání bude specifické zejména pro Vítězslava Hrubého, který v dresu sešívaných je na hostování právě z Chrudimi.

Průběh utkání můžete sledovat v pátek 19.1.2018 od 20 hodin přímo v chrudimské sportovní hale, dále v textové podobě na serveru onlajny.com.

První utkání v sezóně

SK Slavia Praha – FK ERA-PACK Chrudim 1:7 (0:4)

Branky: 40. Arsovski (Brychta) – 10. Max, 12. D. Drozd, 13. Max (10 m kop), 19. Max (10 m kop), 27. D. Drozd, 33. Felipe, 38. Litviněnko

SK Slavia Praha: Kubíček (Garčár) – Brychta, Směřička, Novotný, Sedláček, Turek, Arsovski, Homola, Míča, Hrdina, Hájek.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (Žďánský) – Felipe, Hrubý, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár, Slováček.¨

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Musíme být opatrní, protože soupeři velmi vyšlo poslední utkání a bude chtít tento výsledek potvrdit. První vzájemné utkání navíc bylo velmi těžké. My však chceme potvrdit zisk prvního místa v základní části a k tomu nutně potřebujeme další tři body.“

Jiří Novotný (hráč SK Slavia Praha): „Musíme znovu předvést stoprocentní výkon a samozřejmě se zaměřit na defenzívu. Říkáme si to před každým zápasem, ale pak dostaneme pět branek od Mělníka i od Litoměřic. Musíme hrát odzadu a snažit využít každou příležitost k tomu, abychom zaútočili.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky