Prohlédněte si zápasový bulletin

Posedmé v této sezóně se představí ERA-PACK v ligovém utkání v domácím prostředí. Soupeřem našich hráčů budou hráči Olympiku Mělník a vy se s předstihem můžete podívat na zápasový bulletin.

Zápasový bulletin v "listovací" podobě vám přinášíme i před prvním domácím zápasem v roce 2018. V pátek 12. ledna 2018 nám bude soupeřem Olympik Mělník, nováček tohoto ligového ročníku, který nás v první části soutěže dokázal na domácí půdě trochu potrápit.

V aktuálním bulletinu se dozvíte řadu zajímavých informací. Od té o možnosti zakoupit si kalednář našeho týmu na rok 2018 od Roberta Vana, přes reportáž z posledního utkání ve Vysokém Mýtě, až po připomenutí, že se soutěží o podepsaný dres Jakuba Žďánského. Prolistujte si tedy náš bulletin, který se váže k pátečnímu utkání.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že náš souboj 16. kola VARTA futsal ligy proti SK Olympik Mělník  začíná v pátek 12.1.2018 ve 20:00 hod. v MSH Chrudim

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - OLYMPIK MĚLNÍK V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

11.01.2018 | autor: redakce | redakce