Startuje soutěž o podepsaný dres Jakuba Žďánského!

Podepsaných dresů hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim jsme již rozdali mnoho, tím ale rozhodně nekončíme! V závěru základní části dostanete možnost zasoutěžit si o dres brankáře Jakuba Žďánského, který je chrudimským fanouškům během svého dlouholetého působení velmi známý.

Soutěž se bude skládat z pěti kol. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního domácího zápasu s pražskou Spartou 27. února 2018 se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Jakuba Žďánského.

1. kolo             12.1.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Olympik Mělník (16. kolo)

2. kolo             19.1.2018        FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha (17. kolo)

3. kolo             16.2.2018        FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň (19. kolo)

4. kolo             23.2.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Démoni Česká Lípa (20. kolo)