Bitva o východočeský trůn: rozjetý Nejzbach chce ukončit neporazitelnost ERA-PACKu

Vánoční svátky jsou definitivně za námi, hráči i fanoušci si odpočinuli a jsou naladěni na další futsalové bitvy. Chrudimské čeká na úvod zajímavá výzva, míří na hřiště třetího týmu tabulky. Navíc se jedná o východočeské derby proti Nejzbachu Vysoké Mýto, které pod trenérem Semerádem opravdu šlape. Bude to stačit i na doposud neporaženou Chrudim?

První utkání v roce 2018 startuje v pátek 5.1.2018 ve 20 hodin a vy ho můžete sledovat na serveru onlajny.com.

První utkání v sezóně

FK ERA-PACK Chrudim – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 4:1 (2:0)

Branky: 11. Doša (R. Mareš), 20. Koudelka, 26. D. Drozd (Koudelka), 40. Doša – 28. Jiráský

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (31. Žďánský) – R. Mareš, M. Mareš, D. Drozd, P. Drozd, Max, Doša, Rodek, Koudelka, Hrubý, Sorokin

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: L. Gerčák (Simon) – Jeníček, Kubát, Vágner (C), Novák, Vladyka, Novotný, Jiráský, Šabata, Novotný

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „V pátek nás čeká důležitý zápas na malém hřišti. Soupeř má navíc skvělou sezónu, jejich trenér odvádí nesmírně kvalitní práci. Bude to komplikované utkání, pro nás se ale nic nemění a i z Vysokého Mýta si chceme odvézt vítězství.“

Jaroslav Kubát (hráč Nejzbachu): „V pátek k nám do klece přijede nejlepší mužstvo naší soutěže, které letos ještě neprohrálo. My jsme ovšem letos doma neztratili ani bod a nechceme tuto sérii ztratit. I když Chrudim má ve svých řadách výrazné individuality, tak pevně věřím, že to s námi nebude mít jednoduché a bude muset předvést stoprocentní výkon, protože stejně takový předvedeme i my a po konečném hvizdu rozhodčích uvidíme, na co to bude stačit. Zvu všechny příznivce Nejzbachu a doufám, že zaplněná hala nás požene za kvalitním výsledkem.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

Nejzbach Vysoké Mýto

13 – 1 – 0

zápasová bilance

10 – 0 – 4

skóre

5,1 : 1,4

průměr gólů na zápas

3,9 : 2,9