S rokem 2017 se futsalisté rozloučí duelem proti brněnskému Helasu

Futsalisté ERA-PACKu Chrudim zvládli obhájit triumf v Poháru FAČR, oslavy však nemohou propuknout naplno. Již v pátek 22.12.2017 od 20 hodin čeká tým trenéra Felipe Condeho další ligový duel, který uzavře letošní ligový ročník. Chrudimští na svém hřišti vyzvou Helas Brno, který se prodral do elitní osmičky a věří, že ani ztráta Davida Cupáka, jejich šance na bodový zisk z Chrudimi příliš nesníží.

Předvánoční utkání, v rámci kterého se bude zároveň losovat vítěz dresu Tomáše Koudelky, můžete sledovat na serveru onlajny.com.

První utkání v sezóně

Helas Brno – FK ERA-PACK Chrudim 1:3 (0:2)

Branky: 25. V. Cupák – 2. P. Drozd (D. Drozd), 14. D. Drozd (Koudelka), 40. R. Mareš

Helas Brno: Konečný – D. Cupák, Lacko, Outrata, Šarközy, Presl, Ovčačík, Sznapka, V. Cupák, Lidmila, Slavík, Kasálek, Mikeš, Dang

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Hrubý, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Slováček, Rodek

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Utkáme se soupeřem v excelentní formě, vždyť Helas vyhrál pět z posledních šesti zápasů. Navíc máme za sebou náročné utkání ve finále poháru. To však nic nemění na věci, že máme široký kádr, kterého využijeme v náš prospěch. Musíme hrát chytře a získat tři body, které jsou pro nás důležité k udržení vedení v ligové tabulce.“

Jiří Mužík (hráč Helasu Brno): „Do pátečního zápasu v Chrudimi budeme nastupovat jako outsider, což ale neznamená, že se nepokusíme překvapit a pokud podáme nadprůměrný výkon, mohli bychom pomýšlet na slušný výsledek. Bude nám chybět David Cupák, který odešel na hostování, ale pokusíme se podat co nejlepší výkon i bez něj.“

Ligové statistiky:

Jan Ovčačík (16)

Matěj Slováček (3)

žluté karty

Ivan Šarközy, Pavel Outrata (4)

červené karty

22.12.2017 | autor: Petr Dejnožka