Chrudimští poměří v Ostravě síly s nováčkem z Jeseníku

Do konce letošního roku čekají futsalisty z Chrudimi ještě tři zápasy. Na úvod zamíří do Ostravy, kde se utká s nováčkem nejvyšší soutěže – AC Gamaspolem Jeseník.

Právě budoucí soupeř ERA-PACKu se zatím krčí na předposlední pozici se ziskem pěti bodů a jeho pozice vzhledem k záchraně není ideální. Další šanci na body proti doposud neporaženému obhájci mají svěřenci trenéra Gnidy v pátek 15.12.2017 od 20 hodin.

Průběh zápasu je možné sledovat v textovém přenosu na serveru onlajny.com.

První utkání v sezóně

FK ERA-PACK Chrudim – AC Gamaspol Jeseník 5:1 (4:1)

Branky: 8. Max (R. Mareš), 14. Max (Doša), 17. M. Mareš (Koudelka), 17. D. Drozd (Koudelka), 33. M. Mareš – 20. Mráz (Žák)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (33. Žďánský) – R. Mareš, M. Mareš, Hrubý, Rešetár, Rodek, Doša, D. Drozd, P. Drozd, Slováček, Koudelka

AC Gamaspol Jeseník: Till – Plhák, Řezníček, Vavrač, Furik, Novák, Marcinov, Rozelský, Mráz, Žák

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Následující utkání je pro nás zajímavé zejména z pohledu, že dostaneme možnost si v praxi vyzkoušet řadu situací, které jsme trénovali na finále poháru. Řada důležitých hráčů je zpátky a díky tomuto duelu si znovu zvyknou na zápasový rytmus. První vzájemný zápas byl těžký, teď to bude stejné a my musíme být připraveni.“

Jiří Gnida (předseda AC Gamaspol Jeseník): „Měření sil s tuzemskou futsalovou jedničkou, bereme jako možnost získat další cenné zkušenosti. Chrudim je jednoznačný favorit a my se navíc budeme muset obejít bez Macury, Furika a Marcinova, takže půjdeme do duelu s maximálně skromným cílem a to je být po čtyřiceti minutách spokojeni se svým vlastním výkonem.“

Ligové statistiky:

žluté karty

Martin Furik (4)

červené karty

Martin Furik, David Macura (1)

14.12.2017 | autor: Petr Dejnožka