Zápasový bulletin k duelu proti Třinci

Zápasový bulletin k duelu proti Třinci
V pátek 8.12.2017 čeká futsalisty ERA-PACKu Chrudim duel 12. kola 1. FUTSAL ligy proti loňskému nováčkovi z Třince. Hraje se od 20:00 hod. a s předstihem si můžete prohlédnout náš zápasový bulletin!


Zápasový bulletin v "listovací" podobě vám přinášíme před domácími zápasy a ten další čeká na náš tým v pátek 8. prosince 2017. Přijedou třinečtí Oceláři, poslední tým tabulky, který je nejvíc zarmoucený z výsledku minulého kola, kdy podlehl Mělníku v důležitém utkání celků z chvostu tabulky. 

 

V našem bulletinu se ale podíváme především na poslední výsledky našeho týmu, dozvíte se, jak probíhalo poslední ligové utkání proti Gardenline, nebo něco o průběhu pohárového utkání na palubovce Rudolfova. Prolistujte si tedy náš bulletin, který se váže k utkání, jehož generálním partnerem je společnost NOPOZM SLATIŇANY


Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Přečtěte si, co jsme pro vás připravili a nezapomeňte, že náš souboj 12. kola 1. FUTSAL ligy proti SKP Ocel Třinec začíná v pátek 8.12.2017 ve 20:00 hod. 

 

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SKP OCEL TŘINEC V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

 

-

07.12.2017 | autor: redakce | Foto: redakce

VARTA futsal liga

Partner klubu