Krátce po reprezentační pauze neporažená Chrudim hostí Třinec

Návrat na ligové palubovky proběhne v chrudimské sportovní hale proti Oceli Třinec. Zároveň se bude jednat o souboj prvního s posledním týmem tabulky, ve kterém bude chtít ERA-PACK potvrdit svoje kvality a připsat si do tabulky další tři body. Duel startuje v pátek 8.12.2017 ve 20 hodin. Mimo sportovní halu ho můžete sledovat v textové podobě na onlajny.com.

Trápící se Třinec doufá v zázrak

Třinečtí futsalisté nepojedou do Chrudimi v dobrém rozpoložení. Za jedenáct odehraných zápasů posbíral zatím „pouze“ čtyři body, když jako jediného soupeře dokázal porazit jesenický Gamaspol, další bod získal v utkání s Démony z České Lípy. I přes řadu porážek má ztrátu na první nesestupové místo pouhé dva body a z toho důvodu nás čeká nesmírně zajímavý boj o záchranu.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Čeká nás další výzva, do které půjdeme prakticky bez společného tréninku z důvodu účasti našich hráčů v národním týmu. Zbylí hráči v poslední době pracovali zejména na své fyzické připravenosti, byl to pro ně náročný týden a do zápasu půjdou bez tréninku s míčem. V mých očích právě toto snižuje úroveň a kvalitu české ligy, myslím si, že by se teď v pátek prostě hrát nemělo. Věřím však, že využijeme naší kvalitní koncentrace k zisku dalšího vítězství.“

Ondřej Kreželok (brankář SKP Ocel Třinec): „Jsme v situaci, kdy musíme bodovat v každém zápase. Bohužel, hned první duel odvet hrajeme v Chrudimi a tam budeme bodovat těžko. Nejsme naivní, víme, že jakýkoliv bodový zisk by se rovnal zázraku. Nicméně kvalitní výkon by nás i přes porážku mohl povzbudit do dalších zápasů, kde body sbírat budeme muset.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky