Originální dárek pod stromeček! Nástěnný kalendář 2018

Také vás již pomalu pohlcuje vánoční atmosféra a lámete si hlavu, jakým vánočním dárkem potěšit své blízké nebo přátelé? Chcete něco originálního? Jste fanouškem FK ERA-PACK Chrudim? Pak právě pro vás připravil management našeho futsalového klubu možnost, jak potěšit své blízké.

Nástěnný kalendář pro rok  2018 nafotil známý fotograf Robert Vano ve spolupráci chrudimskými futsalisty.

Robert Vano

Profesionální fotograf Robert Vano se narodil v roce 1948 a v oblasti módy a focení se pohybuje celý svůj život. Během pobytu ve Spojených státech pracoval jako umělec pro fotografy (Horst, Glaviano, Castel,etc..) a řadu známých časopisů. Následně začal pracovat jako fotograf na volné noze v New Yorku, Paříži či Miláně.

Sám Robert Vano si práci s futsalisty Chrudimi pochvaloval. „Se sportovci se mi vždy pracovalo skvěle. Jsou disciplinovaní a umí spolupracovat,“ usmíval se fotograf. „Focení se věnuji již dlouho a věřím, že výsledek bude parádní. Určitě je na co se těšit,“ dodal profesionál Robert Vano.

Nástěnný kalendář 2018 si můžete zakoupit:

-  ve Sportovní hale Chrudim při utkání 22.12.2017 FK ERA-PACK Chrudim - Helas Brno

-  v sídle klubu na Čáslavská 328, 537 01 Chrudim od pondělí 18.12.2017 v čase 7:00 – 15:30 hodin.

Předběžné objednávky můžete posílat již nyní, a to na e-mailovou adresu petra.panchartkova@fkerapack.cz.

Ceny nástěnného kalendáře na rok 2018:

1/ S ORIGINAL PODPISEM ROBERTA VANA – BEZ PARTNERŮ

Cena: 749,-- Kč / 1 ks včetně DPH