Boj o finále Poháru FAČR: Chrudim jede potvrdit roli favorita

Již ve středu ve večerních hodinách odstartuje další důležité utkání chrudimského ERA-PACKu. V Českých Budějovicích se mu postaví pohárová senzace z Rudolfova! Chrudimští pojedou k zápasu v roli velkého favorita, v rámci čehož budou chtít vybojovat postup do finále Poháru FAČR, které se uskuteční na hřišti vítěze druhého semifinále mezi Spartou Praha a Helasem Brno.

K největšímu překvapení letošního ročníku patří tým Rudolfova. Mužstvo hrající Divizi B dokázalo na vlastním hřišti šokovat ligové Teplice, které s řadou brazilských hráčů, v Českých Budějovicích neuspěly. Rudolfov však není na pohárové mapě nevýznamný tým. Vloni vypadl ve čtvrtfinále poháru s Benagem. Největšího úspěchu ale dosáhl v minulé sezoně v konkurenčním sálovém fotbale, kde vyhrál Český pohár a v květnu 2018 ho čeká účast v turnaji Evropského poháru ve Španělsku.

Nyní je však před ním souboj s mistrovským ERA-PACKem Chrudim. Pro větší pohodlí diváků opustili Rudolfovští halu na Lokomotivě, kde hrají domácí zápasy a odehráli předchozí zápasy poháru, a zvou fanoušky do Sportovní haly na Dlouhé louce.

Boj o finále Poháru FAČR se odehraje ve středu 29.11.2017 od 20 hodin!

29.11.2017 | autor: Petr Dejnožka

FUTSAL CUP