Juniorská liga odstartuje v chrudimské sportovní hale

Na konci listopadu se rozjede další ročník 1. juniorské ligy, chrudimský klub znovu do soutěže přihlásil oba týmy a bude věřit minimálně v zopakování výsledků U-19 v minulé sezóně. Právě první turnaj odehrají chrudimští futsalisté na domácí půdě, v neděli 26. listopadu 2017 v 10 hodin dopoledne odstartuje první turnaj v chrudimské sportovní hale!

Průběh všech duelů je možné sledovat v textových přenosech na serveru onlajny.com!

Během celodenního programu uvidí příznivci futsalu dohromady deset zápasů a hned v šesti z nich se představí domácí výběr ERA-PACK Chrudim. Sedmnáctka bude chtít napravit loňský neúspěch a letos proplout základní částí až do závěrečného Final Four. O dva roky starší kluci dokráčeli v jarním Final Four až do finále, kde ale podlehli vítězovi z Mělníku. Letos obě mužstva věří ve výraznější úspěch, jejich cesta za ním odstartuje v neděli v Chrudimi!

JUNIOŘI SVÝM FANOUŠKŮM ...

ERA-PACK Chrudim U-17 a U-19 si dovoluje pozvat všechny příznivce našeho klubu v neděli 26.11.2017. Přijďte nás podpořit. Jedná se o první letošní turnaj a my se chceme co nejlépe odrazit do dalších bojů a k tomu potřebujeme opravdové domácí prostředí.

Trenéři juniorský týmů U-19 a U-17 dodávají: "Sezóna juniorské ligy začíná a rovnou na domácí palubovce. Tím pádem mají hráči hned možnost se představit chrudimskému publiku. Pro U-17 to jsou první ostrá utkání a mužstvo se ještě sehrává. Budeme po hráčích vyžadovat zodpovědné bránění a bojovnost. To však neznamená, že z našich zápasů nebudeme chtít maximální počet bodů. U-19 sehrálo přípravné utkání s týmem Mazáci Přelouč. Slušně zaplněná hala sledovala atraktivní utkání, které se po dohodě obou celků hrálo na 2x30 min. Vyrovnané utkání jsme rozhodli asi pět minut před koncem utkání, kdy se Mazákům Přelouč nepodařilo vyrovnat ani při dlouhé power play.“

Mazáci Přelouč - FK ERA-PACK Chrudim U-19 2:3 (0:1)

Branky: Novák, Janecký - Iküzgil, Fejl, Müller

PROGRAM JUNIOSKÉHO TURNAJE: