Do Chrudimi dorazí nepříjemné Litoměřice. Zopakují loňské remízové souboje?

Chrudimští futsalisté si v Praze vyhráli tříbodové vedení nad druhou Spartou, ostatní pronásledovatelé jsou hned v závěsu. Bezpochyby k nim patří i tým Gardenline Litoměřice, které patří šestá pozice prvoligové tabulky. Právě na Litoměřice ale nemají svěřenci trenéra Condeho příliš kvalitní vzpomínky a věří, že se jim vůbec poprvé podaří Litoměřice porazit.

Zajímavý souboj o čelní příčky v tabulce odstartuje v chrudimské sportovní hale v pátek 24. 11. 2017 úderem 20. hodiny večerní. Sledovat průběh utkání můžete sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com či v přímém přenosu na livesporttv.cz.

Litoměřice s ERA-PACKem ještě neprohrály

Uznejte sami, který z týmů na české futsalové scéně by se mohl pyšnit titulem, že s třináctinásobným mistrem české nejvyšší soutěže ještě neprohrál? A přece je takový! Právě Litoměřice, které datují svůj vznik na rok 2011, sehrály s chrudimským týmem ve své historii dvě utkání a ani jednou neprohrály! V loňské sezóně hned v úvodu na svém hřišti týmy remizovaly výsledkem 2:2, na začátku ledna v Chrudimi remízový výsledek zopakovaly, tentokrát v poměru 3:3!

Letos se Litoměřice nacházejí až na šestém místě a to především vinou nečekaných ztrát s Českou Lípou, Jeseníkem, Helasem Brno či Nejzbachem Vysoké Mýto, na jehož hřišti padl Gardenline výsledkem 4:5. Tým, v jehož dresu se na palubovce Chrudimi znovu ukáže Rodrigo Taverna, Michal Kovács či Radim Záruba, který do týmu Gardenline přestoupil dva dny před pátečním střetnutím. O motivaci před bitvou s mistrem a lídrem tabulky bude postaráno.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Čeká nás další nesmírně obtížné utkání, ale v trochu jiném stylu. Budeme muset být trpěliví, abychom se dostali přes dobrou obranu soupeře do šancí. Kromě toho musíme přeskupit naši obrannou hru, protože Litoměřice jsou nebezpečné při hře přes pivota. Musíme zapracovat na těchto aspektech a odehrát dobrý zápas, který nás opět přiblíží ke splnění našich cílů. Věřím, že nás fanoušci v důležitém zápase přijdou podpořit.“

Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): „Čeká nás zápas proti evropské kvalitě, která je v Chrudimi na všech postech. Hrají ve výborné formě, o čem se naposledy přesvědčila Sparta. Budeme se snažit odehrát a odevzdat naše maximum a uvidíme, na jaký výsledek to bude stačit. Očekávám kvalitní futsal a plnou halu.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky