V semifinále poháru pojede Chrudim do Českých Budějovic, hrát se bude 29. listopadu

Během poločasové přestávky utkání mezi Interobalem Plzeň a FK ERA-PACKem Chrudimi došlo k losování semifinálové části Poháru FAČR! Předseda Komise futsalu Otakar Mestek a PR manažer Komise futsalu Michal Pavlík určili chrudimskému týmu za soupeře překvapení poháru – FC PCO Rudolfov!

K největšímu překvapení letošního ročníku patří tým Rudolfova. Mužstvo hrající Jihočeský krajský přebor dokázalo na vlastním hřišti šokovat ligové Teplice, které s řadou brazilských hráčů, v Českých Budějovicích neuspěly. Rudolfov však není na pohárové mapě nevýznamný tým. Vloni vypadl ve čtvrtfinále poháru s Benagem. Největšího úspěchu ale dosáhl v minulé sezoně v konkurenčním sálovém fotbale, kde vyhrál Český pohár a v květnu 2018 ho čeká účast v turnaji Evropského poháru ve Španělsku.

Nyní je však před ním souboj s mistrovským ERA-PACKem Chrudim. Pro větší pohodlí diváků opustili Rudolfovští halu na Lokomotivě, kde hrají domácí zápasy a odehráli předchozí zápasy poháru, a zvou fanoušky do Sportovní haly na Dlouhé louce.

Boj o finále Poháru FAČR se odehraje ve středu 29.11.2017 od 20 hodin!

Semifinálové dvojice Poháru FAČR:

AC Sparta Praha – Helas Brno

FC PCO Rudolfov  – FK ERA-PACK Chrudim