Cestování po republice pokračuje v České Lípě, vrátí se Chrudim na vítěznou vlnu?

Chrudimští futsalisté před televizními kamerami nedokázali porazit plzeňský Interobal a nyní se chtějí vrátit na vítěznou vlnu. Pro tři body si tým trenéra Condeho pojede do České Lípy, kde se utká s, o záchranu bojujícími, Démony.

Utkání startuje v českolipské hale v pátek 10. listopadu od 20:30, jeho průběh můžete v textové podobě sledovat na serveru onlajny.com!

Starosti se záchranou neberou konce

Démoni z České Lípy patří k tradičním týmům, které se pohybují na přelomu první a druhé ligy. V letošní sezóně se boji o záchranu nejvyšší soutěže v České Lípě znovu nevyhnuli. V prvních sedmi kolech nedokázali Démoni ani jednou zvítězit, se třemi body za tři remízy se ale drží v kontaktu s ostatními celky bojujícími o záchranu. Česká Lípa remizovala s Litoměřicemi, Třincem a Jeseníkem, nejvíce je může mrzet domácí porážka pouze o gól s pražskou Spartou.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V dalším zápase potřebujeme uhrát kvalitní výsledek. Vzhledem k množství zápasů v posledním měsíci budeme na Českou Lípu kvalitně připraveni a motivováni dojít si pro vítězství. Po konci UEFA Futsal Cupu jsme v plném zápřahu, což nás činí stále silnějšími.“

Karel Kruliš (trenér Démoni Česká Lípa): „V pátek nás čeká velice těžký soupeř a na to se musíme připravit, hrát ze zabezpečené obrany a pokusit se z brejků něco vytěžit. I když víme, že to bude jen zapas o bránění, ale chceme uhrát dobrý výsledek jak s ostatními silnými týmy.“

Ligové statistiky:

Max (14)

nejvíce bodů

Ondřej Havrda (7)

Tomáš Koudelka, Roman Mareš, Matěj Slováček (2)

žluté karty

více hráčů po 1 kartě