ERA-PACK Chrudim využil služeb fotografa Roberta Vana

Rok 2017 se velkým tempem blíží do svého závěru a z toho důvodu přichází čas na tvorbu nového kalendáře na rok následující. Ve čtvrtek 9.11.2017 dorazil v ranních hodinách do chrudimské sportovní haly Robert Vano, s hráči A-týmu nejprve nafotil kolekci na tréninku, následně se dostalo i na snímky z posilovny. A ještě mnoho dalšího, více však již neprozradíme!

Robert Vano

Profesionální fotograf Robert Vano se narodil v roce 1948 a v oblasti módy a focení se pohybuje celý svůj život. Během pobytu ve Spojených státech pracoval jako umělec pro fotografy (Horst, Glaviano, Castel,etc..) a řadu známých časopisů. Následně začal pracovat jako fotograf na volné noze v New Yorku, Paříži či Miláně.

Po návratu do České republiky pracoval s modely a modelkami a za svoji práci byl v roce 2010 odměněn Mezinárodní cenou TREBBIA. Během své kariéry vydal osm fotografických knih a ve svém oboru patří k nejlepším. A právě Robert Vano bude autorem kalendáře na rok 2018 pro futsalový klub FK ERA-PACK Chrudim!

Sám Robert Vano si práci s futsalisty Chrudimi pochvaloval. „Se sportovci se mi vždy pracovalo skvěle. Jsou disciplinovaní a umí spolupracovat,“ usmíval se fotograf. „Focení se věnuji již dlouho a věřím, že výsledek bude parádní. Určitě je na co se těšit,“ dodal profesionál Robert Vano.

09.11.2017 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier

FUTSAL CUP