Před kamerami ČT chce Chrudim udržet neporazitelnost na horké půdě Plzně

Před kamerami ČT chce Chrudim udržet neporazitelnost na horké půdě Plzně
Proti teplickému Svarogu kamery České televize chrudimským hráčům prospěly a ve stejný důsledek věří fanoušci chrudimského ERA-PACKu i nyní. Sérii náročných soubojů se soupeři z horní poloviny tabulky odstartuje Chrudim proti Interobalu Plzeň. Zápas bude v přímém přenosu přenášet televizní stanice ČT Sport.


Úvodní výkop televizního duelu je naplánován na úterý 7. listopadu ve 20:30! Kromě kanálu ČT Sport je možné duel sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com.

 

Posílená Plzeň bude kousat

Futsalová Plzeň prošla před letošní sezónou velkými změnami. Do politiky přestupů mezi Benagem a Spartou se zapojil i plzeňský Interobal, který ve svém středu přivítal řadu hráčů z hlavního města v čele s trenérem Davidem Fričem. Plzeň posílila a vyhlásila útok na nejvyšší příčky 1. FUTSAL ligy. A tyto změny se zatím vyplácí. Interobal se drží v tabulce nejvyšší futsalové soutěže na třetí pozici a po remíze s druhou Spartou může ukázat, že to s útokem na vrchol myslí opravdu vážně nyní proti obhájci titulu z Chrudimi.

 

Plzeňští v letošním ročníku prohráli pouze jednou, hned ve druhém kole před vlastními fanoušky nestačili na přímého konkurenta z Gardenline Litoměřice a po remíze v nedohraném duelu se Spartou od 2. kola neztratili ani bod. Zápas s Plzní nejhůře odnesl Olympik Mělník, který v posledním zápase inkasoval od Interobalu celých třináct branek! Zda se bude opakovat přestřelka či nikoliv, to uvidíme již v průběhu úterního večera!

 

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Česká nás utkání s týmem, který na nás bude velmi dobře připravený. Plzeň je skvělý, kvalitně trénující a soustředěný tým, pro nás to bude náročný soupeř. Budeme mít dva dny na přípravu na toto utkání, takže budeme i my kvalitně připraveni. Jedeme si pro tři body, jsme nyní v kvalitním rozpoložení a věříme si, že zápas zvládneme. Bude to těžké utkání, my však musíme udržet naši neporazitelnost a přivézt si domů další vítězství.“

Petr Kučera (trenér Interobal Plzeň): „Já osobně se těším hodně a doufám, že se budou těšit i kluci, protože to bude také zrcadlo naší síly. Uvidíme, jak na tom jsme, ale není, myslím, proč se bát. Myslím si, že letos se tu sešel výborný tým a bude to podle mě hezký zážitek pro všechny, co se přijdou podívat, i pro nás. Ještě jsme s nimi nikdy nic neuhráli, ale vše je jednou poprvé, tak uvidíme, co nám ten zápas nabídne. Já jsem Chrudim viděl minulý týden v televizi s Teplicemi a hráli výborně. My se budeme snažit jim to co nejvíce znepříjemnit."

 

Ligové statistiky:

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

SK Interobal Plzeň

7 – 0 – 0

zápasová bilance

5 – 1 – 1

38:10

skóre

37:20

5,4 : 1,4

průměr gólů na zápas

5,3 : 2,9

1

čistá konta

1

9

žluté karty

6

0

červené karty

1

7:0 (Svarog FC Teplice)

nejvyšší vítězství

13:6 (SK Olympik Mělník)

-

nejvyšší porážka

3:5 (Gardenline Litoměřice)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

SK Interobal Plzeň

Max (12)

nejlepší střelec

Tomáš Vnuk (14)

Tomáš Koudelka (9)

nejvíce asistencí

Michal Holý (6)

Max (14)

nejvíce bodů

Tomáš Vnuk (19)

Tomáš Koudelka, Roman Mareš (2)

žluté karty

více hráčů po 1 kartě

-

červené karty

Jan Havel (1)

 

 

 

 

 

 

06.11.2017 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu