Před kamerami ČT chce Chrudim udržet neporazitelnost na horké půdě Plzně

Proti teplickému Svarogu kamery České televize chrudimským hráčům prospěly a ve stejný důsledek věří fanoušci chrudimského ERA-PACKu i nyní. Sérii náročných soubojů se soupeři z horní poloviny tabulky odstartuje Chrudim proti Interobalu Plzeň. Zápas bude v přímém přenosu přenášet televizní stanice ČT Sport.

Úvodní výkop televizního duelu je naplánován na úterý 7. listopadu ve 20:30! Kromě kanálu ČT Sport je možné duel sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com.

Posílená Plzeň bude kousat

Futsalová Plzeň prošla před letošní sezónou velkými změnami. Do politiky přestupů mezi Benagem a Spartou se zapojil i plzeňský Interobal, který ve svém středu přivítal řadu hráčů z hlavního města v čele s trenérem Davidem Fričem. Plzeň posílila a vyhlásila útok na nejvyšší příčky 1. FUTSAL ligy. A tyto změny se zatím vyplácí. Interobal se drží v tabulce nejvyšší futsalové soutěže na třetí pozici a po remíze s druhou Spartou může ukázat, že to s útokem na vrchol myslí opravdu vážně nyní proti obhájci titulu z Chrudimi.

Plzeňští v letošním ročníku prohráli pouze jednou, hned ve druhém kole před vlastními fanoušky nestačili na přímého konkurenta z Gardenline Litoměřice a po remíze v nedohraném duelu se Spartou od 2. kola neztratili ani bod. Zápas s Plzní nejhůře odnesl Olympik Mělník, který v posledním zápase inkasoval od Interobalu celých třináct branek! Zda se bude opakovat přestřelka či nikoliv, to uvidíme již v průběhu úterního večera!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Česká nás utkání s týmem, který na nás bude velmi dobře připravený. Plzeň je skvělý, kvalitně trénující a soustředěný tým, pro nás to bude náročný soupeř. Budeme mít dva dny na přípravu na toto utkání, takže budeme i my kvalitně připraveni. Jedeme si pro tři body, jsme nyní v kvalitním rozpoložení a věříme si, že zápas zvládneme. Bude to těžké utkání, my však musíme udržet naši neporazitelnost a přivézt si domů další vítězství.“

Petr Kučera (trenér Interobal Plzeň): „Já osobně se těším hodně a doufám, že se budou těšit i kluci, protože to bude také zrcadlo naší síly. Uvidíme, jak na tom jsme, ale není, myslím, proč se bát. Myslím si, že letos se tu sešel výborný tým a bude to podle mě hezký zážitek pro všechny, co se přijdou podívat, i pro nás. Ještě jsme s nimi nikdy nic neuhráli, ale vše je jednou poprvé, tak uvidíme, co nám ten zápas nabídne. Já jsem Chrudim viděl minulý týden v televizi s Teplicemi a hráli výborně. My se budeme snažit jim to co nejvíce znepříjemnit."

Ligové statistiky:

Max (14)

nejvíce bodů

Tomáš Vnuk (19)

Tomáš Koudelka, Roman Mareš (2)

žluté karty

více hráčů po 1 kartě